KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12213098
nr 1221 3098
Ivar Franke
(1913-1999), Sverige
Oljemålning, Blommor i vas, signerad. Olja på duk, 49x64
Ivar Franke, svensk bildkonstnär född 1913, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:06:17
100 kr
200 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)